curvy ebony teen spunked.www.tamilkamaveri.monster

ŘEMESLA ŽIVĚ NA NOVOMĚSTSKÉ RADNICI

3.B pod vedením Ing. Jungmanové a spol. bude prezentovat obor oděvnictví a módní návrhářství ve dnech 21. – 22. 2.2018 na Novoměstské radnici.

http://www.nrpraha.cz/program/846/remesla-zive-2018/

Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha

Workshop je zdarma

drobná řemeslná tvorba související s realizací oděvu

Řemesla živě 2018
Festival řemeslných workshopů – vyzkoušej si, zažij si!

Přes dvě desítky řemeslných workshopů zaplní Novoměstskou radnici.
Vyzkoušej si, zažij si! I v letošním roce proběhne oblíbená akce Novoměstské radnice Řemesla živě ve spolupráci s Magistrátem hl. města Prahy a Městskou částí Praha 2.

Novoměstská radnice ve spolupráci s odbornými středními školami, učilišti, řemeslníky zaplní své historické prostory více jak 20 řemeslnými workshopy. Festival řemesel je určen všem, kdo mají zájem o řemeslné obory a rádi si prakticky vybraná řemesla vyzkouší.

V letošním roce navazujeme na loňský úspěšný ročník Řemesel živě. Podařilo se nám představit řemesla jako atraktivní obory pro vzdělávání absolventů základních škol, ale i maturantů škol středních se všeobecným zaměřením. A skutečně platí moto celé akce : Vyzkoušej si, zažij si! Návštěvníci si budou moci vyzkoušet jak se pracuje s rozličnými materiály –  kamenem, dřevem, pedigem, sádrou… Podívat se na základy puškařského řemesla.“ Charakterizuje akci ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta

„ Akci pořádáme již po několikáté a je vidět, jak postupně se odborné školy a učiliště zaměřují stále více na péči o studenty. To je skutečně velice dobré.“ Doplňuje na závěr produkční Bedřiška Kotmelová.

Jednání s odbornými školami a řemeslníky ještě probíhají, ale už nyní víme, že zde budou kováři, kadeřníci, truhláři, puškaři, autoelektrikáři, podlaháři, instalatéři, kuchaři, sklářka s výrobou skleněných květin a další.

blog