DOKONČENÍ HODNOCENÍ VE ŠK. ROCE 2018 2019 – denní a dálkové studium

 DOKONČENÍ HODNOCENÍ  VE ŠK. ROCE 2018 2019      
JMÉNO TŘÍDA PŘEDMĚT datum ČAS UČEBNA ZKOUŠKA ZKOUŠEJÍCÍ
Kardová Anna 3.B CJA 28.8.2019 8. 00 51 O  Bu,  śb,  Ka
Kopřivíková Adéla 3.A CJA       D
Kroupová Adéla 3.D CJA       D
Kroupová Adéla 3.D PMP 28.8.2019 9.00 52 D Tě, Ps, Ha
Kroupová Adéla 3.D FIK 28.8.2019 10.30 52 D Po, He, Tr
Kroupová Adéla 3.D NAV 28.8.2019 11.00 52 D He, Tr, Po
Sedláčková Aneta 1.A KOM 29.8.2019 8.00 16 D Ha, Bt, Db
Kroupová Adéla 3.D KOM       D
Míšek Teodor 2.A MAT 28.8.2019 8.00 57 D Ri, Vr, Jv
Křížová Anna 3.A NAM 28.8.2019 11.00 55 D Hl, Kr, Fa
            D
Kadlecová Alžběta 3.B NAV 28.8.2019 11.00 52 D He, Tr, Po
Kardová Anna 3.B NAV       D
Červenková Tereza 3.D POK 28.8.2019 9.00 55 D Sch, Ps
Vávrová Lucie 2.A POK       D
PRO, PRM, SVT        
Kroupová Adéla 3.D   28. -30.8.2019 8. 00 – 13. 00 9 D Fi, Že, Db
Poživilová Kateřina 2.A         D Fa, Db,Lu
Míšek Teodor 2.A     D
Meckelová Petra 2.A   D
Chmelíková Kateřina 3.D   D
Ivančíková Petra 3.S         D
Pavlíková Zuzana 3.S         D
Hejduková Kateřina 2.S         D
Holečková Tereza 2.S         D
Śpitálská Michaela 2.D         D
Sikorová Rebeka 2.D         D
Hildebrandová Dagmar 2.D         D
Tůma Jan Jelen 2.B       D
Makovcová 2.B         D
Barfussová Johana 2.B         D
Klimešová Rozálie 2.B         D
Ulrich Pavel 2.B     D
Kadlecová Alžběta 3.B     D
Nováková Eliška 3.B     D
Tylková Anna 3.B     D
Vacek Ondřej 3.A         D
Křížová Anna 3.A         D
Tišnovská Eva 3.A         D
Kopřivíková Adela 3.A PRO 30.8.2019 8.00 9 D Fi, Že, Db
Kováčová Kateřina 3.A         D
Micková Nikol 3.A         D
DOKONČENÍ HODNOCENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2018 2019
 
JMÉNO TŘÍDA PŘEDMĚT datum ČAS UČEBNA ZKOUŠKA ZKOUŠEJÍCÍ
Davídková Valentina 3.S CJA 28.8.2019 8. 00 51 O  Bu,  śb,  Ka
Kudělásková Markéta 4.B CJA 28.8.2019 8. 00 O
Pokorná Adéla 4.B CJA 28.8.2019 8. 00 O
Kudělásková Markéta 4.B CJAM 29.8.2019 9.00 51 O  So,  śb,  Ka
Shiman Mikhaela 1.B DVK 28.8.2019 9.00 28 O Sy, Ka, Ty
Parkánová Adéla 1.S DVK 28.8.2019   O
Buyannemekh A. 1.B DVK 28.8.2019   O
Kroupová Kristýna 3.D CJL 28.8.2019   O
Filipová Karolína 2.B KOM 29.8.2019 8.00 16 O Ha, Bt, Db
Hanušová Śarlota 1.A KOM 29.8.2019   O
Vrtal Petr 1.A KOM 29.8.2019 8.00 O
Podzemská Vanesa 1.A MAT 28.8.2019 10.00 O Ri, Vr, Jv
Sedláčková Aneta 1.A MAT 28.8.2019   O
Bergerová Justina 1.B MAT 28.8.2019   O
Shiman Mikhaela 1.B MAT 28.8.2019   O
Buyannemekh A. 1.B MAT 28.8.2019   O
Švecová Tereza 2.A MAT 28.8.2019   O
Škerko Jonáš 2.B MAT 28.8.2019   O
Sedláčková Aneta 1.A TEC 29.8.2019 10.00 19 O Jg, Lu, Ha
Vrtal Petr 1.A TEC 29.8.2019   O
Bergerová Justina 1.B TEC 29.8.2019   O
Hanušová Šarlota 1.A TEC 29.8.2019   O
Čáslavková Adéla 2.A TEC 29.8.2019   O
Míšek Teodor 2.A TEC 29.8.2019   O
Stehnová Anna 2.A TEC 29.8.2019   O
Švecová Tereza 2.A TEC 29.8.2019   O
Šauerová Alena 2.A TEC 29.8.2019   O
Makovcová Linda 2.B TEC 29.8.2019   O
Barfusová Johana 2.B TEC 29.8.2019 O
Kudělásková Markéta 4.B TEC 28.8.2019 11.00 16 N Jg, Lu, Ha
       
DÁLKOVÉ STUDIUM
JMÉNO TŘÍDA PŘEDMĚT datum ČAS UČEBNA ZKOUŠKA ZKOUŠEJÍCÍ
Hanák Aleš 1.E DEJ 28.8.2019 11. 00 31 D Hu,Hk, Wg
Karičková Dáša 1.E DEJ       D
Mihulová Adéla 1.E DEJ       D
Kovaříková Barbora 1.E DEJ       D
Guhl Petra 1.E DEJ       D
Kulíková Šárka 2.E DEJ       D
Hanák Aleš 1.E KOM 28.8.2019 9.00 31 D Lu, Bt, Kr
Doležalová Adéla 1.E KOM       D
Kališová Klára 1.E KOM       D
Karičková Dáša 1.E KOM       D
Mihulová Adéla 1.E KOM       D
Simonoá Hana 1.E KOM       D
Kovaříková Barbora 1.E KOM       D
Halířová Zuzana 4.E KOM       D
Doležalová Adéla 1.E PRO 28.-29. 8.00 – 13. 00 9. D Že, Kr, Db
Kališová Klára 1.E PRO       D
Mihulová Adéla 1.E PRO       D
Růžičková Markéra 1.E PRO       D
Simonoá Hana 1.E PRO       D
Kovaříková Barbora 1.E PRO       D
Matějková Veronika 2.E PRO       D
Chmelíková Kateřina 3.E PRO       D
Zachová Magdaléna 4.E PRO       D
Halířová Zuzana 4.E OT       D Db, Kr, Fa
Hanák Aleš 1.E TEC 29.8.2019 8. 00 19 D Jg, Lu, Ha
Doležalová Adéla 1.E TEC       D
Kališová Klára 1.E TEC       D
Karičková Dáša 1.E TEC       D
Mihulová Adéla 1.E TEC       D
Růžičková Markéra 1.E TEC       D
Simonoá Hana 1.E TEC       D
Kovaříková Barbora 1.E TEC       D
Matějková Veronika 2.E TEC       D
Chmelíková Kateřina 3.E TEC       D
Sovová Alena 5.E KOM 28.8.2019 9.00 31 O Lu, Bt, Kr
Guhl Petra 1.E MAT 30.8.2019 9.00 52 D Ri, Vr, Tě
Kovaříková Barbora 1.E MAT       D
Mihulová Adéla 1.E MAT       D
Karlíková Daša 1.E MAT       D
Kratrochvílová Denisa 2.E MAT 30.8.2019 9.00 52 O Ri, Vr, Tě
Guhl Petra 1.E FYZ 30.8.2019 10.00 52 D Ri, Vr, Tě
Kališová Klára 1.E FYZ D
Kovaříková Barbora 1.E FYZ
Mihulová Adéla 1.E FYZ
3.7.2019
Ta